Alezabawkowo.pl to nie tylko sklep internetowy z wysokiej jakości produktami, to także firma, która kieruje się rzetelnością i jakością w każdym aspekcie swojego działania. Każdego dnia staramy się być lepsi w tym co robimy. Dużo się uczymy i ciągle dopasowujemy do potrzeb rynku i wymagań klientów.

 

 

BEZPIECZEŃSTWO

Wiemy jak ciężko jest zapracować na zaufanie swoich klientów, dlatego troszczymy się o każde zamówienie i każdego klienta.

OKAZJE

Atrakcyjne promocje i rabaty dla stałych klientów to coś co lubimy, bo wiemy jak dużo radości sprawiają naszym klientom.

PŁATNOŚCI

Wygodnie, szybko i bezpiecznie zapłacisz za każde zamówienie. Do dyspozycji oddajemy nowoczesne płatności online.


Jak wygrywamy?

Dzięki zaangażowaniu, doświadczeniu, solidności i sumienności. Każdego dnia pracujemy na to żeby zamówione u nas produkty trafiały do klienta sprawnie i na czas.

 

 

PROFESJONALNE WSPARCIE

Każdy klient może liczyć na wsparcie przed i po zakupach u nas. Jeśli masz pytania to dzwoń lub napisz do nas. Pomożemy i dobrze doradzimy. Rozwiejemy wątpliwości. Każdy zakupiony u nas produkt posiada gwarancję. Kupujesz bezpiecznie.

 

SZYBKA WYSYŁKA

Większość zamówień złożonych do godz. 11:00 w każdy dzień roboczy wysyłamy jeszcze tego samego dnia. Współpracujemy tylko z najlepszymi i sprawdzonymi dostawcami.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

To jest ten element, którego próżno szukać w innych miejscach. Dzięki empatii i zaangażowaniu traktujemy każdego klienta jak naszego partnera. Rozumiemy potrzeby dzieci bo sami je mamy.

Dane firmy:

Sklep Alezabawkowo.pl

UNIKOD - Grzegorz Buława 

Sopotnia Wielka 240

34-340 Jeleśnia

NIP: 553-216-87-60

REGON: 240720754

Konto Bankowe (Idea Bank):

26 1950 0001 2006 0061 9342 0001