Filtruj według

Poduszki Dekoracyjne

Poduszki Dekoracyjne

Jest 37 produktów.

Pokazano 1-12 z 37 pozycji

Aktywne filtry

Ochraniacz Otulacz do łóżeczka...

Miękki, kolorowy otulacz do łóżeczka o strukturze warkocza. Ochroni dziecko przed uderzeniem o szczebelki. Bardzo praktyczny gadżet, a zarazem element dekoracyjny pokoju dziecięcego. Dostępny w kolorze żółto-szaro-białym. Wymiary: 1m x 6,5cm.
Cena 33,80 zł

Ochraniacz Otulacz do łóżeczka...

Miękki, kolorowy otulacz do łóżeczka o strukturze warkocza. Ochroni dziecko przed uderzeniem o szczebelki. Bardzo praktyczny gadżet, a zarazem element dekoracyjny pokoju dziecięcego. Dostępny w kolorze różowo-szaro-białym. Wymiary: 1m x 6,5cm.
Cena 33,80 zł

Ochraniacz Otulacz do łóżeczka...

Miękki, kolorowy otulacz do łóżeczka o strukturze warkocza. Ochroni dziecko przed uderzeniem o szczebelki. Bardzo praktyczny gadżet, a zarazem element dekoracyjny pokoju dziecięcego. Dostępny w kolorze żółto-szaro-białym. Wymiary: 2m x 6,5cm.
Cena 51,51 zł

Poduszka Dekoracyjna Corgie piesek 30cm

Maskotka pluszowa w kształcie sympatycznego pieska. Świetnie sprawdzi się w roli poduszki. Wykonana z niezwykle miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału. Z pewnością przypadnie do gustu każdemu maluchowi. Wymiary:30x12cm Kolory: żółty, szary, brąz
Cena 27,57 zł

Poduszka Dekoracyjna Corgie piesek 50cm

Duża maskotka pluszowa w kształcie uroczego pieska. Świetnie sprawdzi się w roli poduszki. Wykonana z niezwykle miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału. Z pewnością przypadnie do gustu każdemu maluchowi. Wymiary: 50x21cm Kolory: żółty, szary, brąz
Cena 54,46 zł