Klocki

Klocki

Jest 44 produktów.

Pokazano 1-12 z 44 pozycji

Aktywne filtry

Słomki do budowania klocki...

Opakowanie zawiera słomki z tworzywa sztucznego i plastikowe krzyżaczki. Łącząc słomki za pomocą krzyżaczków, można tworzyć przeróżne budowle. Słomki wykonano z niekruszącego się tworzywa. Opakowanie zawiera 210 elementów konstrukcyjnych.
Cena 24,00 zł

Słomki do budowania klocki...

Opakowanie zawiera słomki z tworzywa sztucznego i plastikowe krzyżaczki(160szt.). Łącząc słomki za pomocą krzyżaczków, można tworzyć przeróżne budowle. Słomki wykonano z niekruszącego się tworzywa. Opakowanie składa się z 340 elementów konstrukcyjnych.
Cena 27,00 zł

Słomki do budowania klocki...

Opakowanie zawiera słomki z tworzywa sztucznego i plastikowe krzyżaczki(340sztuk). Łącząc słomki za pomocą krzyżaczków, można tworzyć przeróżne budowle. Słomki wykonano z niekruszącego się tworzywa. Opakowanie zawiera 680 elementów konstrukcyjnych.
Cena 68,00 zł

Słomki do budowania klocki...

Opakowanie zawiera słomki z tworzywa sztucznego i plastikowe krzyżaczki(180sztuk). Łącząc słomki za pomocą krzyżaczków, można tworzyć przeróżne budowle. Słomki wykonano z niekruszącego się tworzywa.Opakowanie zawiera 400 elementów konstrukcyjnych.
Cena 46,00 zł

Klocki Edukacyjne - Rury wodne z...

Kolorowe klocki konstrukcyjne w kształcie rur wodnych. Można z nich tworzyć najróżniejsze kształty jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia małego konstruktora. Zestaw składa się z 84 el o różnych kształtach i wymiarach. Zapakowane w plastikowe pudełko.
Cena 31,00 zł

Klocki Edukacyjne - Rury wodne z...

Kolorowe klocki konstrukcyjne w kształcie rur wodnych. Można z nich tworzyć najróżniejsze kształty jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia małego konstruktora. Zestaw składa się z 170el o różnych kształtach i wymiarach. Zapakowane w plastikowe pudełko.
Cena 54,00 zł

Słomki do budowania klocki...

Opakowanie zawiera słomki z tworzywa sztucznego i plastikowe krzyżaczki. Łącząc słomki za pomocą krzyżaczków, można tworzyć przeróżne budowle. Słomki wykonano z niekruszącego się tworzywa.Opakowanie zawiera 1000 elementów konstrukcyjnych.
Cena 106,00 zł

Kolorowe klocki magnetyczne MAGICAL...

71-elementowy zestaw magnetycznych klocków. W pudełku znajduje się: 12 trójkątów o boku 5,5cm; 24 kwadraty o boku 6,5cm 15 kwadratów o boku 4,4cm; 2 sześciokąty o boku 6cm; 8 trójkątów równoramiennych; 2 pary kół; stelarz diabelskiego młynu (8 el.).
Cena 164,00 zł

Drewniane Edukacyjne Drzewo klocki...

Zabawa polega na spuszczeniu kulki ze szczytu wieży i oglądaniu, jak spadając, odbija się od drewnianych listków. Opakowanie zawiera: 1 pień 2x2x19,5cm; 16 listków; 1 podstawę 8x8cm; 2 kulki o śr. 1,5cm. Całkowita wysokość ułożonej wieży to 21cm.
Cena 13,00 zł