Filtruj według

Pałąki i zawieszki

Pałąki i zawieszki

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-12 z 16 pozycji

Aktywne filtry

Zawieszka pluszowa grzechotka delfin

Zawieszka na wózek wykona z miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału. Doskonale sprawdzi się również jako zawieszka na nosidełko i łóżeczko dziecka. 27 cm x 22 cm, materiał, Posiada efekty dźwiękowe.
Cena 34,55 zł

Diabelski młyn kołowrotek grzechotka...

Kolorowa zabawka dla dzieci w kształcie diabelskiego młyna. Zabawka pełni funcję grzechotki. Doskonale nadaje się do zabwy w wodzie. Wyposażona została w przyssawki, dzięki którym nie będzie przesuwać się podczas zabawy. Wymiary:17cm x 11,cm
Cena 21,99 zł

Grzechotka pluszowa owca piszczałka...

Pluszowa maskotka wykonana z kolorowego, bardzo przyjemnego i miękkiego materiału. Posiada wszytą piszczałkę i grzechotkę. Dzięki pętelkom nadaje się także do zawieszenia na łóżeczko czy wózek. Doskonała już od pierwszych dni życia. Wysokość: 35cm.
Cena 27,90 zł

Grzechotka pluszowa krówka...

Kolorowa pluszowa maskotka w kształcie krówki. Wykonana z miękkiego materiału. Posiada wszytą piszczałkę i grzechotkę. Dzięki pętelkom nadaje się także do zawieszenia na łóżeczko czy wózek. Doskonała już od pierwszych dni życia. Wysokość: 35cm.
Cena 25,24 zł

Grzechotka pluszowa małpka...

Kolorowa pluszowa maskotka w kształcie małpki. Wykonana z miękkiego materiału. Posiada wszytą piszczałkę i grzechotkę. Dzięki pętelkom nadaje się także do zawieszenia na łóżeczko czy wózek. Doskonała już od pierwszych dni życia. Wysokość: 35cm.
Cena 27,90 zł

Zawieszka grzechotka maskotka klips...

Zawieszka wykonana z kolorowych materiałów o różnej fakturze. Zawieszka szeleści, grzechocze i wibruje (po pociągnięciu za ogon). Posiada dodatkowo gryzaki przyczepine do obroży psa. Wymiary: 35x25cm.
Cena 29,53 zł

Zawieszka Gryzak Duża Żyrafa...

Duża pluszowa zawieszka grzechotka gryzak - wzór żyrafka. Wyposażona w praktyczny zaczep do mocowania w wózku, łóżeczku, nosidełku. W brzuszku żyrafy jest piszczałka, w kopytkach i uszach szeleszczący materiał. Wymiary 45cm x 11cm.
Cena 32,32 zł